Välitoitlustus ehk catering

Vaksali Trahteri catering

Pakume toitlustusteenust erinevate ürituste korraldamisel, pidulikel vastuvõttudel, bankettidel, juubelipidudel jpm. Ikka kliendile sobivas kohas ja ajal.

Oleme erinevatel sündmustel toitu pakkudes kogunud hulgaliselt väärtuslikke kogemusi. Läheneme igale tellimusele individuaalselt ning oleme vastutulelikud hinnakujunduses. Püüame olla paindlikud, käime kaasas uute ideedega ning jagame hea meelega oma kogemusi parima tulemuse saavutamiseks. Me ei tee vahet suurte ja väikeste ürituste vahel. Meie juures võib alati korraldada ka väiksemat perekondlikku tähtpäeva. Meile on kõige olulisem iga kliendi rahulolu. Soovime olla mitte suurim, vaid parim toitlustuspartner.  Koostame Teie üritusele individuaalse menüü ja valime välja sobiva kujunduse. Teeme kõik, et luua meeldivat ja pidulikku meeleolu. See võib kujuneda mälestuseks kogu eluks. Meie korraldame teie pidu. Nüüd ei tundu probleemid selle juures enam kaelamurdvaina! Meilt saate kvalifitseeritud nõu, väärikat teenindust ja optimaalseid lahendusi.

Tihti ollakse peol mures õhtujuhi, bändi või lõõtsamehe leidmisega. Oleme aastate jooksul koostööd teinud mitmete erinevate muusikakollektiividega. Oskame soovitada keelpillikvartetti, kitarristi, rockbändi või lõõtspillimängijat, vastavalt iga ürituse tonaalsusele. Kõik meie poolt soovitatud muusikud on väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega ning oma ala vaieldamatud professionaalid. Kõik meie poolt jagatud kontaktid ja soovitused on meie kliendile tasuta ja teenivad ikka ühist eesmärki: muuta koos Teiega Teie üritus meeldejäävaks ning kordaläinuks.

Eestimaa suvi on muutlik  päikesepaiste võib asenduda vihmavalingu või kõleda tuuleiiliga. Leiame ka selleks puhuks lahenduse, püstitades eelnevalt peopaika suure, kuni 70 inimest mahutava peotelgi või väiksema, šampanjalaua serveerimiseks sobiliku pisema telgi.

 

Info ja broneerimine:

Ahto Neidek
Telefon: 56506858 
E-mail: kulalistemaja@gmail.com