Töökollektiivide igapäevatoitlustus

Iga ettevõtte juhi unistus on motiveeritud ja lojaalne töötaja.

Maitsev, täisväärtuslik ja soodne igapäevane lõunasöök tagab selle kõige kindlamal kujul. Kindlasti ei ole töökohal pidevalt võileba mugiv tööinimene pikas perspektiivis tööandjale hea lahendus. Nüüd oleme valmis abistama, soodsat ja mitmekesist toitu pakkudes.

Vaksali Trahter OÜ pakub toitlustusteenust, toidu väljastamisega termosnõudes, aadressil Ambla mnt 3, Tapa linn, eelnevalt kokku lepitud kellaaegadel. Menüü koostatakse nädala lõikes, arvestusega, et kolmel päeval pakutakse suppi ja lihapirukat, kahel päeval praadi köögiviljasalatiga ja teraleiba. Nädalas on viis toitlustuspäeva, esmaspäevast reedeni. Toit väljastatakse toitlustaja nõudes, kasutusel on kaks komplekti termosnõusid. Eelmise päeva nõud tagastatakse Vaksali Trahterisse järgmisel päeval uue toidu vastuvõtmisel.

Igaks toidupäevaks pakutakse erinevat toitu, menüü võib korduda järgmisel nädalal kahel juhtumil. Supi arvestuslik kogus on 250 gr inimese kohta, supi juurde pakutav pirukas on soolane, liha-, riisi-muna ja muu täidisega. Praad on Vaksali Trahteri päevapakkumine.

Vajadusel korraldame transpordi kokkulepitud asukohta, kokkulepitud kellaajaks. Nii praed kui supid saame pakendada eraldi termokarpidesse. Selliselt portsioneeritud toit võimaldab töötajal einestada töökohalt lahkumata.

Info ja broneerimine:

Ahto Neidek
Telefon: 56506858 
E-mail: kulalistemaja@gmail.com