Vaksali Trahter Tapal

Vaksali Trahter Tapal

 

Restoran Vaksali Trahter on avatud ettetellimisel!

Kuni 35 kohta.

Info ja broneerimine:

Ahto Neidek
Telefon: 56506858 
E-mail: kulalistemaja@gmail.com

Trahter on avatud 2009. aasta aprillist ja pakub lisaks maitsvale kõhutäiele ka head meeleolu  maja atmosfäär on ajastukohane, säilitatud on vanu detaile, mööblit ja ajaloolisi esemeid. See on samal ajal nagu väike muuseum. Sisustuselementidena kasutasime vanu mööblidetaile.

Vahel esinevad siin ka tuntud muusikud, seega tasub olla uudistega kursis. Näiteks Kihnu Virve on oma tuuril käinud. Meie trahter on rajatud tsaariaegsesse tööliselamusse ja seepärast saab Trahter soojaks vaid elava tulega, meil toimub kõik elava kaminatule valgel.

Kohapeal saab nautida legendaarselt head Õnnela hapukapsast, aga siin pole ainus koht, kus meie toite süüa. Seda võib kaasa tellida. Täisteenus, toitlustamine kohapeal, catering – muidugi on see võimalik, tuleb vaid kokku leppida.

Esimesel korrusel on Trahteri suur saal ja palkon. Suures saalis on mitu võimalust laudu paigutada: võib kas istuda pika laua taga või laudkonniti, 4-6 inimest. Pakume ajaloolise trahterihoone palkonil omaette istumist: 8-10 inimesele nõupidamiseks jms.

Trahteri teisel korrusel on nõupidamiste ruum. See sobib ka sünnipäevade või muude tähtpäevade korraldamiseks ja mahutab kuni 25 inimest. Siin on imeilus vaade aknast ajaloolisele Tapa jaamahoonele ja auruvedurile.

Soojal ajal võib Trahteri hoovil suuremaid üritusi korraldada. Siia on rajatud omanäoline raudteeliipritest tantsuplats ja lauad-toolid, esinejatele kaetud valgustusega lava.

Tapa linn on tuntud raudteede  tähtsa sõlmpunkti asukohana ja muidugi on seal vaksal. Vaksali juures asume meie, Vaksali Trahter. Nii on see alati olnud, et raudteejaama juures on trahter.
Vaksali Trahter mahutab kuni 35 inimest. See pole kiirtoidu koht. Teeliste söögikohad kipuvad küll kiirustavale näljasele kiiret toitu pakkuma, kuid Vaksali Trahter on tegutsenud ka telesaatest tuntud „köögikupja“ käe all, seega võib oodata tõsist maitse-elamust. „Köögikupja“ telesaate jaoks koostati söögikohale ka uus menüü.

Vaksali Trahteri hoone pommitabamusega 1944. a.