Vaksali Trahter Catering

Vaksali Trahter Tapal

 

Toitlustus usalda meile!

Heatasemeline toitlustus Sinu poolt valitud kohas, Sinu poolt valitud ajal.

Kaminasaalis kuni 25 kohta!

Info ja broneerimine:

Ahto Neidek
Telefon: 56506858 
E-mail: kulalistemaja@gmail.com

Olgu tegu juubelipeo, seminari, kokkutuleku või presentatsiooniga- Vaksali Trahterist tellitud heatasemiline toitlustus tagab kõige kindlamal moel ettevõtmise kordamineku. Ürituse korraldus kuni 70 kohalises miljööväärtuslikus saalis või kuni 30 kohalises kaminasaalis. Toome toidud kokkulepitud kohta kokku lepitud kellaajaks. Soovi korral kogu teenindus, peotelk ja peo mööbel meie poolt. Rendime välja toidu nõusid, peotelke, õllemööblit, gaasigrille, söegrille jpm.

.Esimesel korrusel on Trahteri suur saal ja palkon. Suures saalis on mitu võimalust laudu paigutada: võib kas istuda pika laua taga kuni 35 inimest või laudkonniti, 4-6 inimest. Pakume ajaloolise trahterihoone palkonil omaette istumist: 8-10 inimesele nõupidamiseks jms.

Trahteri teisel korrusel on heade mõtete tuba. See sobib suurepäraselt ka sünnipäevade või muude tähtpäevade korraldamiseks ja mahutab kuni 25 inimest. Aknast avaneb imeilus vaade ajaloolisele Tapa jaamahoonele ja auruvedurile.

Sobiva ilmaga võib Trahteri hoovil suuremaid üritusi korraldada. Sissepääsu vastu on rajatud unikaalne raudteeliipritest tantsuplats millele on tore paigutada lauad-toolid.

Tapa linn on tuntud raudteede  tähtsa sõlmpunkti asukohana ja muidugi on seal vaksal. Vaksali juures asume meie, Vaksali Trahter. Nii on see alati olnud, et raudteejaama juures on trahter.
Vaksali Trahter mahutab kuni 35 inimest. See pole kiirtoidu koht. Teeliste söögikohad kipuvad küll kiirustavale näljasele kiiret toitu pakkuma, kuid Vaksali Trahter on tegutsenud ka telesaatest tuntud „köögikupja“ käe all, seega võib oodata tõsist maitse-elamust. „Köögikupja“ telesaate jaoks koostati söögikohale ka uus menüü.

Vaksali Trahteri hoone pommitabamusega 1944. a.