Õnnela külalistemaja

Peosaal on külaliste ootel

Korraldame Sinu juubeli, pulmad või seminari toitlustusest majutuseni!

Suur peosaal, 6 magamistuba ja 2 pargimaja. Suur parkla. See on koht kus tähistatakse suursündmusi, korraldatakse seminare kodumaa looduse vaikuses ja rahus.

 

 

Võta ühendust: Ahto Neidek

            Telefon: 56506858 

          E-mail: kulalistemaja@gmail.com

 

Miljööväärtuslik graniitseintega kaminasaal ja mugav majutus teisel korrusel.

Oleme vana talukompleksi taastamist alustanud maakivist hobusetallist, kuhu on kõiki kaasaja võimalusi ajaloohõnguga ühendades sisustatud õdus kaminasaal ning 6 magamistuba. Need mahutavad kuni 16 inimest  toad on kohe suure saali kohal, nii et väsinumad võivad varem magama minna, teised saavad kaminasaalis pidu pidada või tööasju edasi ajada.

Kui soovid tähistada meeldivalt mõnda tähtpäeva, tahad matkata, plaanid seminari korraldamist või igatsed lihtsalt linnakärast puhata ja ööbida, siis oled leidnud õige koha!

Koos leiame lahenduse kõigile soovidele.

Tegemist massiivsete maakivist seintega hoone, endise hobusetalliga. 

Ravimtaime/maitsetaimede aed, (ravi)teed aastaringselt.

Kalameestele (kalandushuvilistele, peredele, sõpruskondadaele) giidiga kalapüügimatkad 3,2 km kaugusele Udriku Suurjärvele mööda looduskaitsealust oosi.

Pereturistile saunaõhtud Linnumäe Loodustalus, tiigis ujumine, rabamatk Ohepalu Suurjärve äärde.

Klassi (kursuse, sõprade) kokkutulekud: majutus Õnnelas, kvaliteetne toitlustus, privaatsus, saunaõhtud, elamussaunas Linnumäel

Pulmad kui üritused vastavalt meie unikaalsetele oludele/võimalustele.

Juubelipeod.

Firmapeod.

Seminarid (toitlustus, majutus, internet, muu tehnika, tegevused jne.

Puhkus, kuid mitte ainult

Kõik puhkuseks vajalik asub külalistemajale lähedal: Ohepalu oosid, metsajärved, Kõrvemaa rabad, põhja pool ka Lahemaa vaatamisväärsused, lõuna pool aga Tapa linn, kust võib lisaks linnas uitamisele alustada ka näiteks kanuumatka Valgejõel.
Ja mitte ainult puhkuseks pole kõik vajalik olemas. Neil aegadel, kui enamus inimesi on linnas tööl ja puhkusele suurt ei mõtle (kuigi võiksid), majutatakse Õnnelas tööinimesi, kes näiteks lähedalasuvatel ehitustel töötavad. Majas on töölähetuse ööd veetmas olnud nii Kõrvemaa polügooni ehitajad kui ehitajad Tapa linna ehitustelt. Koht on turvaline ja rahulik, kõik mugavused on olemas.
Lastelaagrid, kokkutulekud, suvelaagrid, pulmad ja seminarid on aga kõige tavalisem külastuse põhjus. Pulmalisi on külalistemajasse mahtunud kuni 70. Ööbijaid mahub tubadesse teisel korrusel kuni 10.
Talvel aga on väljasõiduseminarid ja koosolekud pakase ja lume keskel muust maailmast väljalülitatuna kindlasti parema tulemusega, kui kuskil mujal  kui sooja kamina ees arutlustest väsinud, saab minna kohe kargesse loodusse.

Tegevused: igal aastaajal on huvitav

See, mida teha puhkusega suvel, ei vaja pikemalt lahtiseletamist. Siis on tegemist igal pool palju. Suvel on Valgejõel kanuumatkad (algusega näiteks Tapa linnast), aga kanuuga võib sõita igal ajal. Miskipärast talvel eriti ei taheta, aga ka siis on võimalik. Sügisel, talvel ja kevadel käivad räätsamatkad (praegu on olemas 8 paari räätsasid), talvel toimuvad ka Kaanjärve tõrvikumatkad. Seal võib leida koha, kuhu metsavendadele toitu jäeti. Praegugi saavad matkajad seal kõhu täis  ja see ei ole purgisupp või konserv, mida metsavenna eine pakub.

Kui ise ei jaksa nii palju ringi liikuda, siis viib kohale ka vana veoauto ZIL, mille pikka kasti mahub suurem seltskond.
Oma jalgratastega saab samuti sõita nii Kõrvemaa kui Lahemaa poole, pere annab matkajatele Õnnelast jalgrattamatka kaardid kaasa või paneb teeviidad üles. Lääne-Virumaal on palju korda tehtud, aga ka maha jäetud mõisakomplekse ja nii tuntud kui unustatud külasid. Mägede vahele saab minna Kadrina külje alla Neerutisse.